1 / 12
FIAT BRAVO 1.9 Multijet 2008 god.FULL
По Договор
Денес 11:00

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Fiat

Модел:

Bravo

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

SE PRODAVA FIAT BRAVO 1.9 MULTIJET PROIZVEDENO 2008 GOD. SO FULL OPREMA

KLIMATRONIK
SERVO CITY VOLAN
CENTRALNA BRAVA
ELEKTRIKA NA PROZORCI
ORIGINAL RADIO CD FIAT
ORIGINAL BANDAZI FIAT
ABS
ESP
TEMPOMAT
10X AIR BAG
I DR OPREMA

PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA

VOZILOTO MOZE DA SE KUPI MA KREDIT PREKU STOPANSKA BANKA (samo za onie koi primaat plata preku stopanska banka).

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

BLAZE
Igman 25
Потврден огласувач
075899910 078474620
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам