SE PRODAVA KOZEN ENTERIER ZA BNW E60
250 €
13.01.2023 22:36

Гостивар / Гостивар

Enterierot e mnogu socuvan kozen , kafena boja na sedista. So niv odi kompletno maskata tapacirite tepisonot i drugi dodatoci.za poveke info 078/271-061

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

dzonka
Потврден огласувач
078271061
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам