1 / 6
Gumena podoga
350 МКД
07.01.2023 23:59

Скопје Центар / Скопје

Se prodava gumena podliga okolu 230m².
350denari za 1m².

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Теписи и Теписони

Се продава од:

Martin Gjorgjievski
Потврден огласувач
077652671
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам