1 / 4
Gradezna digalka dizalica
70 €
09.12.2022 14:21

Струга / Струга

Digalkata e ova na slika, imat i brzini za pobrzo da rabotit, vaka se gledat mnogu dobra,, imat i sajla, mu trebit motor da mu se stavit,moze i zamena, (istiot reduktor se stavit vo trotinet za vozenje.

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам