1 / 6
Snowboard (daska) za skijanje, skii elan
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.03.2023 13:25

Битола / Битола

Madhouse MH - 150 cm 3500 ден
Crazy creek - 160 cm 4000 ден
Elan skii - 180

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Се продава од:

Lego
Потврден огласувач
078294171
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам