1 / 4
Macbook Air 11" mid 2012 i7 8gb ram
120 €
130 €
02.03.2023 14:30

Карпош / Скопје

Производител:

Apple

Xaрд диск HDD:

100 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

11 - 12 инчи

* pri proverka lap topot go ima izbrisano operativniot sistem i pri instalacija ne go pronaogja ssd to za da moze da go instalira online os .
Lap topot se prodava kako sto e, i so nego sleduva futrola folija za display i kapak i polnac

Se prodava macbook air 11" i7 128gb ssd 8gb ram.
Lap topot e kupen od apple usa prv sopstvenik
Baterija drzi pomegju 40-80minuti zavisno od rabota
Lap topot ne e koristen za rabota i vo poslednite 10meseci voopsto ne e koristen

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

vlatko
Потврден огласувач
077563613
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам