1 / 4
Orevi
400 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.12.2022 07:15

Радовиш / Радовиш

Состојба на предмет
Нов

Orevi cisteni
400 i 350 denara kilogram
Imam od 35-45 kilograma, kako na slikite
Prakam po karga do kaj sakate

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава / Можна е замена од:

Baze
22oktomvri
Потврден огласувач
070570865
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам