1 / 4
AMD Ryzen™ Threadripper™ 3970X Processor
2.500 €
Цената е фиксна
19.12.2022 15:42

Чаир / Скопје

AMD Ryzen™ Threadripper™ 3970X Processor
# of CPU Cores 32
# of Threads 64
Base Clock 3.7GHz
Cache 128MB

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Се продава од:

Profi4Tech
Lazar Trpovski 88
Потврден огласувач
071266150
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам