1 / 8
MERCEDES BENZ W140 S300 TD
6.500 €
Цената е фиксна
19.03.2023 21:36

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

S 300

Година:

1997

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Mercedesot e vo odlicna sostojba bez mani, nema rga i nema gnilo, vo originalna sostojba bez izmeni so neoriginalni delovi. Sitni kozmeticki zabeleski nadvor(so poliranje ke se odstranat), i zabeleski na prednite dve sedista. Bojata e teget temna, Enterierot e vo krem boja.
Registeiran e na BUGARSKI TABLI do noemvri 2023 god.
Moze da se izveze vo bilo koja drzava vo EU!
Cenata e fiksna, zameni ne me interesirat.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Delikates Kompani
Потврден огласувач
078457878
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам