1 / 1
Secenje na limovi so CNC plasma
130 МКД
10.01.2023 07:20

Виница / Виница

Професионално сечење на секаков вид градежен челик со дебелини од 3 до 22 мм.

- AutoCAD обработка и припрема
- Професионален nesting софтвер за заштеда на материјал
- Wurth CNC управувачка единица
- Hyperterm 105А Plasma
- Брзо и прецизно сечење
- Голем капацитет
- Конкурентни цени
- Можност за достава
- Со Ваш или наш материјал
- Достапни виљушкари за истовар и утовар, брзо и лесно

Побарајте понуда на trajkovmihail@gmail.com или на 070/260-299

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Се продава од: Претпријатие

Еврометал
Раде Кратовче 10 Виница
Потврден огласувач
071236724
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам