1 / 8
BMW 318d euro5 2009 nav
6.500 €
Цената не е фиксна
6.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 07:26

Кисела Вода / Скопје

Марка:

BMW

Модел:

318

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Prodavam BMW 318d;
Proizveden 2009 godina;
Motor 2.0 dizel sila 143ks ;
Oprema:
-Navigacija
-parking senzori
-kozen volan so komandi
-elektrika napred i nazad
Dva original kluca
Atestirani klima folii
Registrirano cela godina

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Auto...
Потврден огласувач
070276505
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам