1 / 7
Detsko drveno krevetce
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.04.2023 13:22

Аеродром / Скопје

Mnogu dobro zacuvano, malku koristeno, se prodava komplet so dusek I tri para postelnina od TAC, dimenzii 130/70cm.

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од:

Jasmina
Потврден огласувач
070448097
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам