Se prodava kukja so dvorno mesto
1 €
10.12.2022 11:36

Брвеница / Тетово

Број на соби:

6

Квадратура:

180 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

1200 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југ

Адреса:

Marshal tito 104

Se prodava kukja so dvorno mesto i pomoshen objekt od tvrda gradba so kvadratura od 60kvadrati vo centralnoto podrachje na Brvenica, na glavnata ulica.
Informacii na telefon 070905887
Cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Fanija
Потврден огласувач
070905887
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам