1 / 10
Golf MK6 1.6-TDI Style
8.600 €
Цената не е фиксна
14.02.2023 14:48

Велес / Велес

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

VW Golf 6 1.6-TDI 77kw Style
Se prodava golf 6 vo odlicna stostojba registriran do 04.2023.
Kolata poseduva visoko nivo na oprema:
-abs
-esp
-airbag
-hill hold
-follow home
-auto high beams
-alcantra sedista
-isofix
-bord kompjuter
-start stop
-radio RNS510-NAVI
-komandi na volan
-dvozonski klimatronik
-greaci na sedista
-voice command
-zatemneti zadni stakla so atest
-tempomat
-4novi letni gumi
-4novi zimni gumi
Servis:
Golem pred 15000km
Mal pred 5000km
Plocki napred nazat pred 15000km

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Илија
Потврден огласувач
070375278
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам