1 / 6
Renault scenic 2
1 €
15.03.2023 05:46

Кичево

Марка:

Renault

Модел:

Scenic

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2024

Сила на моторот:

60 kw / 82 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Komplet servisirano, ulje, filter za gorivo, rebrast kais, zategaci, filter za vozduh, filter za polen, antifriz, vodna pumpa, termostat.
Abs,
Elektrika na stakla,
Senzor za dozd,
Avtomatska racna ispravna,
Novi gumi m+s 195-65/15,
Servo,
Podesiv volan po visina i dlabocina,
Cruize control,
Klima,
Odlicen enterier,
Registrirana do 16.01.2024 godina.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Jovce
Потврден огласувач
071360178
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам