1 / 1
KTM CENTOPLUS
1.800 €
10.12.2022 17:00

Бутел / Скопје

Вид на велосипедот:

Електричен

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

KTM centoplus nov ne koristen god 2022 bateria bosch CX 500w

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Kadri
Потврден огласувач
071502520
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам