1 / 5
KAFEMATI KAFEMAT КАФЕМАТИ КАФЕМАТ
600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.12.2022 17:44

Скопје Центар / Скопје

Zenith инстант 800 евра, Bianchi инстант 700 evra, Witenborg 700 евра, Spazzio 600 евра, Bergamo 700 евра, Kikko 700 евра. Инстант кафемати.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Тоше
Потврден огласувач
075467377
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам