1 / 9
Delovi za Lenovo Thinkpad T430 i5
3.000 МКД
11.03.2023 09:26

Карпош / Скопје

Производител:

Lenovo

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Продавам делови за лаптоп Леново Т430.
- Матична со i5 процесор I 2000мкд
- Матична со i7 и nVidia | 2800мкд

- Кулер за процесор | 500мкд
- wlan картичка | 200мкд
- држачи за екран | 400мкд
- звучници | 300мкд
- конектор за полнење | 200мкд
-Камера + пластика екран | 300мкд

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Bobi
Потврден огласувач
075243145
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам