1 / 6
Zastitno staklo belkin za iphone 11 pro
1.000 МКД
Цената е фиксна
30.03.2023 19:09

Штип / Штип

Prodavam zastitno staklo marka belkin za iphone 11 pro, stakloto e novo kupeno 30$.
Plus 4 zastitni stakla 9D.
Se komplet 1000den.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Заштитни Фолии, стакла

Се продава од:

Oglasi
Потврден огласувач
078298855
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам