1 / 5
Lupa za elektronicari
1.400 МКД
Цената е фиксна
27.05.2023 21:12

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Se prodava nova lupa Parkside kupena od Lidl kako podarok.
Nova, naraspakovana.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Sale
Kumanovo
Потврден огласувач
070811812
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам