1 / 3
Reduktor za kiper pumpa ili kompresor
300 €
16.03.2023 06:28

Бутел / Скопје

Prodavam (PTO) reduktor za kiper pumpa ,a može i kardan da se namontira. Za ZF menjač račen. Izvaden e od DAF 95.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

IGOR
Потврден огласувач
070260963
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам