1 / 11
Sportski konduri patiki EMPORIO ARMANI X4X241
6.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.03.2023 10:49

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Tип на обувки:

Спортски чевли

Големина:

46

Боја:

Темно сива

Prodavam skoro novi , malku noseni konduri-patiki EMPORIO ARMANI broj 46, kozni, original italianski. Cena po dogovor.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

stevco
Потврден огласувач
077717517
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам