1 / 1
FUJI FRONTIER DL 650
1 €
Цената не е фиксна
16.02.2023 14:14

Скопје Центар / Скопје

Резолуција:

До 3 Мегапиксели

Марка:

Fujifilm

prodavam poloven digitalen foto priner Fuji Frontier DL650 vo odlicna sosojba so moznost za izrabotka na fotobukovi i dimenzii na fotografii od 9x13 do 30x45 cm a moznostite maksimalni mu se od 305mm do 1200mm.Mozete da izrabotite probni fotografii.Cena po dogovor na lice mesto

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од: Претпријатие

MOBY ART
Потврден огласувач
070219428
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам