1 / 3
Krevet so dodatoci fioki ormar skafcinja
200 €
Цената е фиксна
24.03.2023 13:21

Карпош / Скопје

Prodavam odlicno zacuvan krevet so deimenziji na dusek 190 /90 cm
Vkupna dolZina so se dodatoci na fioki e 278 cm a visina e 80cm

Cenata e 200 eur fiksno

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

Canon
Потврден огласувач
072278721
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам