1 / 4
Итно!!! Топ Цена! Трп.Маса 6 столици!
7.500 МКД
Цената не е фиксна
05.06.2023 22:12

Битола / Битола

Продавам маса дрвена со класични ногарки 150х90( 40) и 6 дрвени столици со кафеав тапацир.
Сите се во добра состојба и со екстра цена!
Гратис стакло за трп. маса!!!

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
071948920
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам