1 / 6
WV POLO 14 benzin 55kv
2.700 €
12.02.2023 20:51

Велес / Велес

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2004

Гориво:

Бензин

Километри:

110000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

poloto e vo odlicna sostojba sorealni 120000km

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
071370925
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам