1 / 4
Umivalnik retro
2.000 МКД
2.500 МКД
27.05.2023 14:00

Гази Баба / Скопје

Umivalnik Ima Malo ostetuvanje, ostanatoto e vo odlicna sostojba

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
072209625
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам