1 / 5
Mlin za Kamenolom Drobalica drobilka
По Договор
22.02.2023 22:32

Струга / Струга

Mlin za kamenolom drobalica drobilka Hazemag Apk 30 so elektromotro 75 Kw uvezen od svajcaria ne e raboten vo Makedonija mlinot ima i komplet rezervni dellovi novi info 070347181

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Edi
Потврден огласувач
070347181
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам