1 / 4
Lenovo -Think Centre Edge +Monitor 17-wireles
200 €
Цената не е фиксна
31.05.2023 11:56

Чаир / Скопје

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Pentium

Тип на хaрд диск:

HDD

Prodavam mnogu malku upotreben kompjuter so slednive dodatoci i karakteristiki,,Lenovo -THINK Centre Edge
Intel R pentium R cpu G 630 2.70ghZ
Ram 4 Gb
Hdd 1 TB
DVD RW

MOUSE+TASTATURE - WIRELES
FUJITSU 17 INC MONITOR
cenata ne e fiksna

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

ismet
Потврден огласувач
070220822
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам