1 / 6
Екструдер линија за ребрасти црева
1 €
11.12.2022 22:05

Виница / Виница

Екструдер линија за ребрасти црева,две линии со алати за ф/13,ф16,ф/20 и ф/25.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Пластика индустрија

Се продава од:

Robert Lazarov
Потврден огласувач
071331847
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам