1 / 10
Presa.преса.hidraulika
По Договор
12.12.2022 08:55

Кавадарци / Кавадарци

Se prodava presa 1 metar, za izbivanje I vitkanje
Cena po dogovor
070 815 010

Категорија: Останато

Се продава од:

siratkov
Потврден огласувач
070815010
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам