1 / 2
Villeroy & Boch sifon za tus kada
1.500 МКД
12.12.2022 09:14

Охрид / Охрид

Se prodava sifon fi90

Villeroy & Boch Ablauf Tempoplex Plus

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Туш кади

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078263065
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам