1 / 9
Nintendo Wii
4.800 МКД
09.03.2023 16:47

Кисела Вода / Скопје


Se prodava zacuvano, cipuvano Nintendo Wii, celosen komplet (poglednete sliki). Nintendoto e celosno otkluceno i moze da se instaliraat i drugi igri. Vkluceni emulatori so stotici retro i arkadni igri. Gratis dobivate i USB so 30 od najdobrite igri za Wii.

Moznost za 40 igri i USB od 64 GB so doplata.

Vo odlicna sostojba!!

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Nintendo

Се продава од:

Mile
Потврден огласувач
076395660
Испрати Е-маил до огласувачот

Nintendo NES FourScore Multitap

600 МКД

Nintendo Wii Balance Board

1500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам