1 / 11
Volkswagen Polo Cross 1.6 TDI, DSG-Automatik
10.999 €
24.03.2023 09:43

Карпош / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Volkswagen Polo Cross
1.6 TDI 90ks
2013 godina

* Highline nivo na oprema
* DSG automatski menuvac
* TOP sostojba

Best Auto
ul.Kacanicki pat bb
Industriska Zona Vizbegovo
Tel.070229000
www.bestauto.mk

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Best Auto
Kacanicki Pat bb, Vizbegovo
Потврден огласувач
070229000
Испрати Е-маил до огласувачот

Volkswagen Polo Cross 1.6 TDI, DSG-Automatik

10999 €

Volkswagen Beetle 1.6 TDI 2013 god.

11500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам