1 / 10
HONDA CBR600F
5.300 €
12.12.2022 11:41

Охрид / Охрид

Марка:

Honda

Вид:

Туринг

Година:

2012

Модел:

CBR 600 F

Километри:

30000

Motorot e kako nov sega servisiran i registracija cela godina
Godina na proizvodstvo 2012
Km 30000
So motorot ima i kufer koj se prodava posebno
Cena samo za motor 5300€
Cena zaedno so kufer 5500€

Za poveke info zvonete na +389 75218636
Za poveke info zvonete na +389 75218636
Za poveke info zvonete na +389 75218636

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Jane
Потврден огласувач
078304615
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам