1 / 9
VW TOURAN 2.0 TDI 140 KS DSG AUTOMATIK 2005 GODINA
3.850 €
18.12.2022 11:12

Арачиново / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touran

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

VW TOURAN 2.0 TDI 140KS
2005 GODINA DSG AUTOMATIK
FULL OPREMA
4NOVIGUMI ZIMSKI
CENA 3850€ 💶
TELEFON 070220685
BEZ ZAMENI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ibush
Потврден огласувач
070206937
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам