1 / 6
Vw pasat
1 €
15.12.2022 21:15

Виница / Виница

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Vw pasat so full oprema poveke info na brojot 077 730 793

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
077730793
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам