1 / 6
Vo Srbjani se prodava
По Договор
12.12.2022 14:22

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1600 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Vo Srbjani se prodava imot od 1600m2 na odlicna lokacija megju Sredselo i Dzamija na glavna ulica, struja i voda ima vo dvorot kako i mal objekt koj ima prostorija vo prizemje i potkrovje. Vo zadniot del e zemjishte od prva klasa pogodno za sekakva namena, biznis, rabotilnici, gradba i dugi dejnosti.
Tel:078 49 49 64

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Imot
Потврден огласувач
078 49 49 64
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам