1 / 4
Fiat punto grande
3.300 €
3.500 €
Денес 06:17

Кичево

Марка:

Fiat

Модел:

Grande Punto

Година:

2009

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

56 kw / 76 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Fiat punto grande 1.4 8v benzin plin, vo odlicna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Badze
Потврден огласувач
071302229
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам