1 / 6
Opel Insignia (4d) 2.0 CDTI ecoFLEX (170)
12.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.02.2023 16:52

Охрид / Охрид

Марка:

Opel

Модел:

Insignia

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Opel Insignia 2016 168hp одлична
Купена во МК со целосна историја Olympia motors , редовно сервисирана, може да се провери .

Опрема
* ABS
* ESP
* Bluetooth
* USB приклучок
* КОЛОР Борд Компјутер
* Навигација
* Cruise Control
* Hill assist
* Мерач на притисок на гумите
* Ксенон светла со ротација на кривина
* Автоматски светла со детектор за тунел
* Светла за магла
* Сензори за Дожд
* Паркинг Сензори напред и назад
* Серво волан со висинско и длабинско прилагодување
* Двоозонска дигитална клима
* Електрични седишта со меморија
* Електрична паркинг кочница
* Два клуча
* Електрика на предни и задни стакла
* Електрични Ретровизори
* Ел. Склопливи Ретровизори
* Команди на волан ( Патен компјутер,Темпомат, Радио, Повикување контакти на телефон, читање пораки, Voice commands итн. )
* Централна Брава
* Алуминиумски бандажи 19 со нови летни гуми Michelin
* Челични бандажи со зимски гуми 225/55/17 BFGoodrich
* Сервисна книшка Олимпија моторс
* Историја за целосно одржување




Без замени

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
070858043
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам