1 / 9
Peugeot Expert Long 2.0Hdi 2008 120ks Termoking
5.900 €
Денес 20:10

Куманово / Куманово

Марка:

Peugeot

Модел:

Expert

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Peugeot Expert Long Termoking,Ladilnik, 2.0hdi 88kw/120ks najdobri i najpogodeni dizel pezo hdi motori.
Uvezeno od Germanija PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA.
VOZILO E VO PERFEKTNA SOSTOJBA ODRZUVANO I SERVISIRANO,ORGINAL IZOLACIJA LADILNIK.
NAJPOGODEBA DIMENZIJA NA KOMBE OD VAKOV IDEALNA GOLEMINA.
IMAME POVEKJE VOZILA OD VAKOV TIP,EXPERT ,JUMPY BEZ TERMO KING POVELETE AKO STE ZA UBAVI MNOGU POGODENI KOMBINJA PIKAPI.
MOZNA ZAMENA SO VOZILO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078217607
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам