Се продава нива во Цапари 5400м2,
1 €
12.12.2022 19:00

Битола / Битола

Квадратура:

5200 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава нива во Цапари 5410м2, нивата е оградена и има бунар
Можна е и замена
Контакт 078432942

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

petar
Потврден огласувач
078432942
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам