1 / 12
Golf5 1.6 bifuel...odlicen!!!
5.500 €
23.03.2023 08:46

Крива Паланка / Крива Паланка

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

75 kw / 102 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava golf5 1.6benzin so fabricen landirenzo plinski ured...75kw 101ks 2008god
Kolata e uvezena od italija zemena od prv gazda i ne e stoena po placevi...
Originalni 165000km so full servisna istorija...
Sredeni komplet dokumenti do registracija!!!
Odlicen benziski motor koj avtomatski prefrla na plin!!!
Potrosuvacka 8l plin!!!
Cenata ne e fiksna!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Mario
Потврден огласувач
077738126
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам