Delovi za Volkswagen Golf 4 i Passat b5-b5.5 pasat
1 €
12.12.2022 20:00

Битола / Битола

Polovni delovi za golf 4 so 2 i 4 vrati i pasat b5 b5.5 (sedan i karavan)
1.4 16v
1.6 16v
1.6 8v
1.8 20v
1.9 90ks
1.9 110ks
1.9 116ks
1.9 131ks
2.5 tdi 163ks

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
075633208
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам