1 / 12
Toyota corolla Verso 1,6
5.000 €
12.03.2023 00:16

Велес / Велес

Марка:

Toyota

Модел:

Corolla Verso

Година:

2005

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Златна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodova toyota corolla verso vo odlicna sostojba vredi da se vidi

Carina ☑️
Samo viber povici ili Email +436605123171

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dino
Потврден огласувач
075973907
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам