1 / 1
Masinka za graviranje-graverka
399 МКД
Цената е фиксна
02.03.2023 14:02

Кичево

Se prodavaat novi masinki za graviranje.
Pogodna skoro za sekakov vid na materijal: plastika, metal, drvo, staklo, kamen i sl. Raboti na dve AA baterii.

Mozna isporaka po kargo niz cela drzava.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Работилница и Алатник

Се продава од:

Mr.G
Потврден огласувач
077486378
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам