1 / 6
Villa Bane - Pestani
По Договор
11.04.2023 10:53

Охрид / Охрид

Se izdavaat apartmani vo centarot na pestani na 12 km od Ohrid
Sekoj apartman ima:
-Klima
-Kujna
-Tv
-Toalet
Povekje informacii na :075 295 619
Slobodni termini od 25.12.2022- 03.01.2023
Povekje sliki na: https://www.tui.nl/bane-509591440/

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Петар
Потврден огласувач
075612809
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам