1 / 1
Prevoz Transport maxi kombe
1 €
14.03.2023 10:39

Скопје Центар / Скопје

Sekakov vid na transort so maxi kombe do 3 tona, so ili bez rabotnici.
Nasekade niz Makedonija i regionot.
Plakjanje kesh ili na faktura

Категорија: Услуги, Сервисери / Останато

Се продава од:

Prevoz
Потврден огласувач
072592380
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам