1 / 1
SPECIALIZED HARDROCK EN14766
450 €
18.03.2023 09:10

Скопје Центар / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

20 "

Prodavam Specialized Hardrock EN14766

https://bikeindex.org/bikes/1033770

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
077615554
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам