1 / 3
Машина за шиење BAGAT
50 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.05.2023 13:55

Битола / Битола

Се продава машина за шиење BAGAT Slavica
Машината е со електромотор
Има три опции за шиење штеловање
Опција со две игли
Во исправна состојба
Извадена од постолје

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Се продава / Можна е замена од:

сашо
Потврден огласувач
078454350
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам